АКЦИЈА ЧИШЋЕЊА РАЈСКЕ ПЛАЖЕ (20.04.2024.Г.)

-У склопу акције „ Април – мјесец чистоће", општина Братунац у сарадњи са комуналним предузећем АД „Градска чистоћа" Братунац дана 20.04.2024. године организује велику акцију чишћења на подручју Рајске плаже.

-Једини начин да учинимо нешто за нашу дјецу, за себе, за град је властитим снагама. Позивамо све заинтересоване грађане, локалне и републичке органе, запослене у Oпштинској управи Братунац, спортским клубовима и удружењима као и све љубитеље природе који су у могућности да нам се придруже и узму учешће у овој акцији.

-У суботу у 09:00 часова ће бити организован аутобуски превоз испред општине Братунац. У случају отказивања акције због лоших временских прилика јавност ће бити благовремено обавјештена преко FB странице општине Братунац. Моле се сви који су у могућности да са собом понесу одговарајући алат (грабље, маказе...).

Дођите и својим присуством дајте допринос овом догађају.

Видимо се у суботу!