БРАТУНАЦ УСКОРО ДОБИЈА МОДЕРНЕ МУЛТИФУНKЦИОНАЛНЕ СПОРТСКЕ ТЕРЕНЕ

Након санације постојећег спортског терена код Средњошколског центра Братунац, данас је почела монтажа модерних мултифункционалних спортских “Берго” подлога.

Ови радови ће бити завршени сутра, након чега ће се приступити завршетку радова на огради око терена и санацији трибина, а након тога планирано је уређење паркинг постора, поред терена за спорт и рекреацију.

Начелник општине Братунац Срђан Ранкић, обишао је данас радове, те закључио да радови теку предвиђеном динамиком и да се убрзо очекује њихов завршетак.

-Ускоро ће грађани и дјеца у Братунцу моћи да користе нове, модерне  мултифункционалне терене. Посебно сам поносан на чињеницу да смо за веома кратак временски период успјели да реализујемо велики дио наших предизборних обећања. Говорећи првенствено као родитељ, а тек онда као начелник, посебно сам срећан што ће ови спортски терени користити нашој дјеци. Ова идеја је поклон младима, а нама само један од корака при изградњи боље будућности.