ДОДЈЕЛА НАГРАДА УЧЕНИЦИМА

Општина Братунац, у име Координационог одбора за обиљежавање страдања Срба у Средњем Подрињу и Бирчу, позива све награђене по конкурсу за литерарне и ликовне радове, као и њихове менторе, да присуствују отварању изложбе ученичких радова као и додјели награда на Тргу Милоша Обилића у Братунцу у петак, 1. јула 2022. године са почетком у 9.00 сати.

У категорији литерарних радова ученика VII, VIII и IX разреда основних школа награђени су сљедећи ученици:

1. 1. Филип Грујичић, ученик IX разреда, Прва основна школа, Сребреница, ментор Драгана Лазаревић,
  2. 2. Анђела Неђић, ученица VII разреда, ОШ ”Вук Караџић”,
  3. 3. Теодора Нешковић, ученица VII разреда, ОШ ”Вук Караџић”, Братунац.

У категорији ликовних радова ученика VII, VIII и IX разреда основних школа награђени су сљедећи ученици:

1. 1. Уна Атељевић, ученица VII разреда, ОШ ”Вук Караџић”, Братунац, ментор: Филип Симић
  2. 2. Лана Живановић, ученица VIII разреда, ОШ ”Вук Караџић”, Братунац,
  3. 3. Теодора Вукојевић, ученица IX разреда, ОШ ”Петар Кочић”, Приједор.

У категорији литерарних радова ученика средњих школа награђени су сљедећи ученици:

1. 1. Анђела Јовановић, ученица II разреда Средњошколског центра Сребреница, ментор Душко Пејић,
  2. 2. Мирко Остојић, ученик IV разреда Средњошколског центра у Братунцу,
  3. 3. Катарина Давидовић, ученица Средњошколског центра у Братунцу.

У категорији ликовних радова ученика средњих школа награђени су сљедећи ученици:

1. 1. Анђела Јовановић, ученица II разреда Средњошколског центра Сребреница, нема наведеног ментора,
  2. 2. Марија Спајић, ученица I разреда Средњошколског центра у Братунцу.