ЈАВНИ ПОЗИВ ИЗБЈЕГЛИЦАМА ИЗ БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ, РАСЕЉЕНИМ ОСОБАМА У ФЕДЕРАЦИЈИ БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ И ПОВРАТНИЦИМА ИЗ ФЕДЕРАЦИЈЕ БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ ЗА ПОДНОШЕЊЕ ПРИЈАВА ЗА ОБНОВУ И РЕКОНСТРУКЦИЈУ СТАМБЕНИХ ЈЕДИНИЦА У ЦИЉУ ПОВРАТКА НА ПОДРУЧЈЕ ОПШТИНА РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ И ОПЋИНА ФЕДЕРАЦИЈЕ БОСНЕ И ХЕРЦЕГОВИНЕ

Јавни позив избјеглицама из Босне и Херцеговине, расељеним особама у Федерацији Босне и Херцеговине и повратницима из Федерације Босне и Херцеговине за подношење пријава за обнову и рекострукцију стамбених јединица у циљу повратка на подручје општина Републике Српске можете погледати и преузети овдје.

Јавни позив избјеглицама из Босне и Херцеговине, расељеним особама у Босни и Херцеговини и повратницима у Федерацију Босне и Херцеговине за подношење пријава за обнову и рекострукцију стамбених јединица у циљу повратка на подручје опћина Федерације Босне и Херцеговине можете погледати и преузети овдје.

Образац за пријаву можете преузети овдје.