НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ БРАТУНАЦ ЧЕСТИТАО 8. МАРТ МЕЂУНАРОДНИ ДАН ЖЕНА

''Обиљежавајући данашњи празник, присјећамо се свих храбрих жена које су водиле вишедеценијску борбу против неправде и неједнакости, али и прослављамо свакодневене мале и невидљиве борбе и успјехе наших мајки, кћерки, супруга, пријатељица и свих припадница љепшег пола а које су део су нашег друштва и које чине наш град и живот у њему љепшим, бољим и срећнијим'', истакао др Лазар Продановић у осмомартовској честитци.

У оквиру обиљежавања Међународног празника жена, др Продановић је обишао ЈЗУ Дом здравља Братунац, као колектив са највећим бројем упосленика припадница женске популације, и у разговору са њима даривао им цвјеће као мали знак пажње и захвалности пожртвованости и залагању које оне уносе у своје свакодневне пословне и приватне активности.

''Срећан 8. март суграђанкама Братунца и свим припадницама љепшег пола широм планете'', стоји на крају честитке коју је поводом 8. марта Међународног дана жена упутио Начелник општине Братунац др Лазар Продановић.