НАРЕДБА ПОВОДОМ ОБИЉЕЖАВАЊА 30 ГОДИНА ОД СТРАДАЊА СРБА У СРЕДЊЕМ ПОДРИЊУ И БИРЧУ

Поводом обиљежавања страдања Срба у средњем Подрињу и Бирчу, данас је испред Општине Братунац издата наредба свим власницима угоститељских објеката, представницима јавних установа, предузећа и осталим привредним субјектима.

У наредби је наведено да је на дан обиљежавања 30 година од страдања Срба у средњем Подрињу и Бирчу (02. јула) у свим угоститељским објектима, који обављају угоститељску дјелатност на подручју Општине Братунац, забрањено пуштање музике и точење алкохолних пића у периоду од 08.00 до 19.00 часова.

Наведено је још, да се обавезују сви представници јавних установа, предузећа и остали привредни субјекти, који послују на подручју општине Братунац, да на дан обиљежавања (02. јула) истакну заставу Републике Српске.

Наредбу можете погледати и преузети ОВДЈЕ.