OБАВЈЕШТЕЊЕ (11.03.2024.Г.)

Скупштина општине Братунац je 26.12.2023. године усвојила Одлуку о измјени и допуни Одлуке о комуналном реду, у којој се чланом 14. Одлуке о комуналном реду иза тачке 17. додаје нова тачка 18. која гласи:

Забрањено је: "Паркирање и вожња свих превозних средстава на јавним, зеленим површинама, плочницима и трговима који служе само за пролаз пјешака", као и то да је прекршај кажњив по члану 95.,96.,97. став 1.

Одлука о измјени Одлуке о комуналном реду објављена је у Службеном гласнику општине Братунац бр. 8/23.

Комунална полиција проводи активости издавања прекршајних налога за овај прекршај у градској зони општине Братунац од 01.02.2024. године.

Моле се власници превозних средстава да не чине овај прекршај, јер у супротном биће им издат прекршајни налог.