ПОСЈЕТА НОВИЦИ СТЕВИЋУ

Начелник општине Братунац Срђан Ранкић, посјетио је данас Новицу Стевића и том приликом му уручио новчану помоћ. Поред ове помоћи, начелник Ранкић је Новици понудио сваку другу врсту подршке. Дирнут таквим гестом, Новица је изразио захвалност Општини Братунац која је реаговала само дан након упућеног захтјева за помоћ.

Подсјећамо, Новица Стевић је наш суграђанин који је оболио од мултипла склерозе и коме је неопходна финансијска помоћ којом би осигурао неопходна средства за своје лијечење. Поред лијекова Новици је потребно адаптирати постојећи стамбени простор и на тај начин га прилагодити његовим тренутним потребама.

Мултипла склероза је аутоимуна болест, а према информацијама из ЈЗУ “Дом здравља Братунац” од мултипла склерозе на подручју ове општине болује осам особа.

Позивамо све људе добре воље да сходно својим могућностима, помогну нашем Новици али и свим другим људима којима је та помоћ неопходна.