ПОТПИСАНИ УГОВОРИ СА СТИПЕНДИСТИМА

Начелник општине Братунац Срђан Ранкић данас је у биоскопској сали Дома културе   потписао Уговоре са 150 студената који ће из општинског буџета добијати стипендију за академску 2020/21 годину. Укупно 150 студенaта  стипендију ће примати 8 мјесеци,а висина мјесечне стипендије за све студенте је 100 КМ. „За ову годину у буџету су планирана средства за стипендирање у висини од 120.000 КМ , тако да су стипендију добили сви студенти који су испуњавали услове Конкурса“ изјавио је начелник Ранкић наглашавајући да општина Братунац процентуално у односу на висину буџета спада у ред оних општина у Републици Српској које највише издвајају за студентске стипендије. Први пут средства из буџета намјењена за стипендирање издвојена су 2004 године и тада је стипендирано свега 25 стипендиста. Студенти,честитамо !