5. БРАТУНАЧКИ СТРИП ФЕСТИВАЛ СТРИПА ОД 4. ДО 6. АВГУСТА

У Братунцу се традиционално, први викенд у августу, одржава јединствена манифестација која за циљ има промоцију стрипа као умјетности и окупљање љубитеља стрипа из свих крајева наше земље и региона.

Биће ово сјајна прилика да наш град поново угости љубитеље ове умјетности из свих крајева наше земље и региона.

И ове године вас очекује мноштво занимљивих садржаја: изложбе, промоције стрип издања, цртање и потписивање радова, стрип радионице, берза стрипа, и прије свега, сјајан провод и дружење.

Премијерно ове године, фестивал ће се одржати у холу нове зграде Општинске управе Братунац а програм ће бити реализован и на неколико локација у граду (Трг Милоша Обилића, Рајска плажа и сл.).

Све битне информације о Фестивалу биће објављиване премијерно на Facebook страници Братуначки стрип Фестивал те вас позивамо да запратите страницу и посјетите фестивал.

Видимо се!