БРАТУНАЦ ДОБИЈА НОВО ЛИЦЕ

Настављају се радови на уређењу пјешачких и зелених површина у општини Братунац.

Тренутно се изводе радови на наводњавању зелених површина код спомен-парка и стадиона.

Захваљујући компанији "ПЕТРОПРОЈЕКТ" д.о.о., која у сарадњи са фирмама Малина-Братунац д.о.о. и ЈП "РАД" Братунац учествује у извођењу радова на пројекту наводњавања зелених површина, до сада су системом подземног наводњавања "кап по кап" покривене све зелене површине на шеталишту, зелене површине код старе грађевинске школе и школе "Бранко Радичевић" и зелене површине код Дома Здравља.

Такође, тренутно се изводе радови на уређењу паркинг простора иза зграде С17 у улици Гаврила Принципа и радови на уређењу и припреми изградње нове улице између старе грађевинске школе и ЈП "РАД" и "ГРАДСКА ЧИСТОЋА" а.д. Братунац.

Општина Братунац се захваљује компанији "ПЕТРОПРОЈЕКТ" д.о.о. Братунац и фирмама Малина-Братунац д.о.о. и ЈП "РАД" Братунац на огромном доприносу у реализацији поменутих пројеката.

ЗА ЉЕПШИ БРАТУНАЦ