БРАТУНАЦ: ЕКОЛОШКА АКЦИЈА УРЕЂЕЊА ,,РАЈСКЕ ПЛАЖЕ”

Еколошка акција уређења братуначког одмаралишта ,,Рајска плажа” у оквиру активности ,,Април - мјесец чистоће” биће одржана сутра (16. априла) са почетком од 10.00 часова.

Акција се организује под слоганом ,,Чист град је срећан град”, а са циљем подизања нивоа уредности и чистоће, те туристичке примамљивости ове општине.

Еколошком акцијом уређења братуначког одмаралишта ,,Рајска плажа” предвиђено је уређење обалског дијела ријеке Дрине, а организатори акције очекују велики одзив грађана општине Братунац. Они истичу да је уљепшавање ,,Рајске плаже” један од приоритета за општину Братунац, јер грађани ове општине у сезони највише слободног времена проводе баш на овом познатом одмаралишту.

За све учеснике акције обезбијеђене су рукавице за рад и освјежење.

Из Општине Братунац упућен је јавни позив свим грађанима ове општине да се укључе у активности уређења ,,Рајске плаже”.

Организатори акције су Општина Братунац и Туристичка организација Братунац.

Кроз фотографије се подсјећамо на одзив наших грађана у акцији чишћења ,,Рајске плаже” протекле године.