БРАТУНАЦ: ПРОДУЖЕНО РАДНО ВРИЈЕМЕ УГОСТИТЕЉСКИХ ОБЈЕКАТА ТОКОМ НОВОГОДИШЊИХ ПРАЗНИКА

Општински штаб за ванредне ситуације донио је на данашњој сједници закључак којим се радно вријеме угоститељских објеката продужава до 3 часа иза поноћи током Новогодишњих празника. Овим закључком обухваћени су сљедећи датуми: дочек Нове године (31.12.2021.године) и реприза Нове године (01.01.2022.године).

Од данас до краја ове године радно вријеме угоститељских објеката петком и суботом трајаће до 1 час иза поноћи, док ће осталим данима, изузев Новогодишњих празника радно вријеме трајати до поноћи.

Директорица ЈЗУ “Дом здравља” Братунац, др Снежана Стојановић информисала је присутне да је на подручју ове општине епидемиолошка ситуација изазвана корона вирусом повољна у односу на протекли период. Стојановићева је истакла да је према евиденцији ЈЗУ “Дом здравља” Братунац, тренутно пет особа позитивно на корона вируса, а да се двије особе налазе у кућној изолацији.