ЧЕСТИТКА МИЛОРАДА ДОДИКА ПОВОДОМ КРСНЕ СЛАВЕ

Српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик упутио је начелнику и грађанима општине Братунац честитку поводом обиљежавања крсне славе Ђурђевдана.

Поштовани начелниче,

Представља ми изузетну част и задовољство да Вам поводом обиљежавања крсне славе општине Братунац - Ђурђевдана, упутим своје срдачне честитке са жељом да овај велики дан прославите у здрављу, срећи и весељу са својим суграђанима.

Са жељом да под благословом светитеља заштитника Ваше општине наставите и y будућности радити као и до сада, професионално, предано и успјешно, искрено Вам честитам овај празник.

Сигуран сам да уз ближу и јачу сарадњу, те подршку институција Републике Српске можемо да реализујемо бројне зацртане циљеве и тако Братунац учинимо бољим и квалитетнијим мјестом за живот свих грађана и генерација које долазе и заслужују бољу и безбрижнију будућност.

Са жељом да под Вашим вођством Братунац настави корачати стазама просперитета, напретка и развоја, још једном Вам честитам велики празник, уз изразе мог дубоког уважавања.

С поштовањем,

Српски члан Предсједништва БиХ Милорад Додик