ЧЕСТИТКА ПОВОДОМ ДАНА ОПШТИНЕ БРАТУНАЦ

Поводом 25. септембра – Дана општине Братунац свим грађанима наше општине упућујем срдачне честитке.

Будућност и темељ напретка нашег друштва су млади и школовани људи, васпитани у духу наше традиције. Њихова енергија, амбиција, знање и младост биће најбољи покретач свих промјена које су пред нама.

Тим поводом, донио сам одлуку да се за Дан општине Братунац награди 18 најуспјешнијих студената наше општине у академској 2021/22. години. Награда је симболична и представља мали знак пажње према тој дјеци.

Ове године смо одустали од свечаног обиљежавања Дана општине, јер не желимо да приређујемо било какве церемоније, док наша суграђанка Тијана Радовић води битку за живот. Желећи да у име општине Братунац помогнем у спасавању младог живота, донио сам одлуку којом ће општина Братунац уплатити 10.000 марака за њено лијечење.

Надамо се да ће потребан новац ускоро бити прикупљен и да ће Тијана отпутовати у Италију на терапију матичним ћелијама.

Обећавам да ћемо сљедеће године, сви заједно са Тијаном, прославити Дан општине Братунац свечаније него икад.

Ваш начелник,

Срђан Ранкић