''ДАНИ МАЛИНЕ“ У БРАТУНАЦУ 2022

Након двогодишње паузе наша најпопуларнија смотра из области пољопривреде и туризма враћа се у календар међународних сајамских манифестација у РС. Ове године сајам се одржава у новом термину и на новој локацији, па ће тако излагачи имати прилику да своје дјелатности представе у пет сајамских павиљона који ће бити распоређени на градском тргу. Сајам ове године прате и двије гастро манифестације у којима ће ''снаге'' одмјерити кулинари/ке у припреми најбоље посластице од малине, као и ''мајстори'' у припреми рибље чорбе који ће своје умјеће демонстрирати на Рајској плажи.

Петак 17. јун и субота 18. јун, трг Милоша Обилића и Рајска плажа Красанпоље.

Добро дошли!!!

Позив и пријаве за учешће на сајму можете преузети на линку испод, а све додатне информације можете пронаћи на сајту Општине Братунац, или путем мејла danimaline.bratunac@gmail.com  или позивом на број +387 56 411 241.

Позив и пријаву за учешће на сајму можете преузети ОВДЈЕ.