НА ТРЕНИНГУ СА ШАМПИОНКАМА

Братуначке одбојкашице оствариле су историјски успјех. Након што су постале вицешампионке Републике Српске, кадеткиње су протеклог викенда освојиле титулу првака Босне и Херцеговине. Тим поводом начелник општине Братунац Срђан Ранкић посјетио је на тренингу младе одбојкашице и уручио им награде за постигнути резултат.

Захваљујући одбојкашицама и тренеру на постигнутом резултату, Ранкић је истакао да је њихов успјех изузетно значајан за општину Братунац.

- Ове дјевојке су понос наше општине, заслужују све похвале и вјерујем да ће и у наредном периоду наставити да промовишу нашу општину на најбољи начин. Извинио бих се овим дјевојкама што нисам био у могућности да их у недјељу дочекам заједно са осталим грађанима Братунца. Због обавеза око учешћа у снимању филма "Свједок" тај дан сам био у Београду. Надам се да ће овај накнадни гест пажње и захвалности наићи на разумијевање ових дивних дјевојака.

Сигуран сам да ће наше одбојкашице бити добар примјер генерацијама које долазе - рекао је начелник Ранкић.

Вријеме је за побједе!