НАЧЕЛНИК ПРОДАНОВИЋ ПРИСУСТВОВАО ОСВЕШТАЊУ СПОМЕН СОБЕ НА МАГАШИЋИМА

-Данас је у братуначком селу Магашићи служен вјерски обред и извршен чин освештања спомен собе за погинуле становнике овог села у протеклом одбрамбено-отаџбинском рату.

-Овом догађају поред Начелника општине Братунац др Лазара Продановића присуствовали су и представници општинске борачке организације, чланови породица жртава као и бројни мјештани села Магашићи.

-Овом приликом Продановић је истакао значај изградње оваквих објеката указујући на њихову улогу и симболику коју имају у циљу очувања сјећања на све српске жртве овог краја како се злочини над Србима више никада не би поновили.

Продановић је нагласио да ће Општина Братунац пружити финансијску и техничку подршку за завршетак радова на овом објекту који је изграђен у Магашићима.