НАЧЕЛНИК РАНКИЋ ОДРЖАО САСТАНAK СА БРАТУНАЧКИМ ПЕНЗИОНЕРИМА

Начелник општине Братунац Срђан Ранкић, састао се данас са члановима ,,Удружења пензионера Братунац”. На састанку су кроз директну комуникацију разговарали о проблемима и потребама пензионера на подручју општине Братунац.

Ранкић је након састанка поручио да се из буџета општине издвајају средства за помоћ пензионерима, те да ће им он увијек бити на располагању везано за њихове приједлоге и захтјеве које му упуте. Рекао је још да је најбољи вид сагледавања сваког проблема директна комуникација, која доприноси квалитетнијем раду при рјешавању проблема.

-Важно нам је мишљење свих грађана наше општине. Посебан значај придајемо пензионерима, јер не желимо да се у било ком тренутку осјећају заборављенима. Имали су прилику да изнесу своје примједбе и похвале. Свака примједба је добродошла, а свака похвала нам је мотивација да наставимо још више и боље да радимо, оцијенио је Ранкић.

На крају састанка, пензионери су захвалили начелнику на посјети.