НАГРАДЕ ЗА НАЈУСПЈЕШНИЈЕ СТУДЕНТЕ

Поводом Дана општине Братунац, који се традиционално обиљежава 25. септембра, начелник ове општине Срђан Ранкић, уручиће шест новчаних награда најуспјешнијим студентима државних факултета, првог циклуса студија са просјечном оцјеном 9 и више.

Новчане награде биће додијељене најуспјешнијим студентима од прве до шесте године у износу од 200 КМ, док ће студенти који буду испуњавали услове из јавног позива, а не буду рангирани као најуспјешнији у шест категорија, добити новчане награде у износу од 100 КМ.

Ранкић је позвао све заинтересоване студенте са подручја општине Братунац, који испуњавају услове из јавног позива да се пријаве у предвиђеном року, односно најкасније до 19. септембра ове године.

Tекст jавног позива можете погледати и преузети ОВДЈЕ.