НАПРАВЉЕНА АНАЛИЗА ОРГАНИЗАЦИЈЕ КОМЕМОРАТИВНОГ СКУПА "ЗЛОЧИН БЕЗ КАЗНЕ"

-Јуче је одржана сједница Организационог одбора за обиљежавање 31. године од страдања Срба у Средњем Подрињу и Бирчу, а домаћин сусрета била је општина Осмаци која је на излетишту "Мекоте" угостила црквена и цивилна руководства из 7 локалних заједница из регије.

-На састанку су изнети и анализирани утисци са скупа одржаног 1. јула у Братунцу, а направљена је и анализа свих сегмената организације како би се направила што боља подлога за организовање овог обиљежавања наредне године.

-Договорена је динамика рада овог одбора у наредном периоду, а изведен је и јединствен закључак да је овогодишња комеморација врло добро организована те да је направљен огроман искорак са масовношћу овог догађаја са преко 5.000 људи, што ће бити смјернице за наредну годину у циљу што боље организације и посјећености.