ОДЛУКA О РАСПОДЈЕЛИ СРЕДСТАВА ЗА ФИНАНСИРАЊЕ ПРОЈЕКАТА ОРГАНИЗАЦИЈА ЦИВИЛНОГ ДРУШТВА/НЕВЛАДИНИХ ОРГАНИЗАЦИЈА

На основу расписаног Јавног пoзива oргaнизaциjaмa цивилнoг друштвa / нeвлaдиним oргaнизaциjaмa зa достављање приједлога пројекта у општини Братунац у 2023.год. бр.02-020-187/23, објављеном на огласној табли и веб страници општине Братунац дана  29.03.2023.год., проведеног поступка оцјене пројектних приједлога и  утврђеног приједлога одлуке о расподјели средстава  од стране Комисије за oцjeну прojeктних приjeдлoгa, из буџетских средства намијењених за финансирање  ОЦД  издвојиће се 21.500,00 КМ за финансирање пројеката.

Одлуку о расподјели средстава за финансирање пројеката организација цивилног друштва/невладиних организација можете погледати и преузети ОВДЈЕ.