ПОЗИВ ЗА ЈАВНУ РАСПРАВУ О НАЦРТУ РЕБАЛАНСА БУЏЕТА ОПШТИНЕ БРАТУНАЦ ЗА 2021 ГОДИНУ

П Р О Г Р А М

провођења јавне расправе о

Нацрту Ребаланса буџета општине Братунац за 2021 год.

Јавна расправа о Нацрту Ребаланса  буџета општине Братунац за 2021 год. провешће се у периоду од 10.11.-15.11.2021 године, са циљем обезбеђења учешћа јавности у процесу доношења Ребаланса буџета и учешћу субјеката  у давању примједби, предлога и сугестија, које ће послужити за коначно утврђивање Предлога Ребаланса буџета општине Братунац за 2021 год.

Због тренутне епидемиолошке ситуације  јавна расправа ће се извршити  електронским путем, на следећи начин:

На интернет страници  Општине Братунац (www.opstinabratunac.com) је објављен Нацрт  Ребаланса буџета општине Братунац за 2021год., a посјетиоци сајта могу дати своје примједбе, предлоге и сугестије електронским путем на адресу finbrat@teol.net (носилац активности: Одјељење за финансије).

Сви предлози, примједбе и сугестије ће бити разматрани од стране обрађивача и предлагача при изради Предлога Ребаланса буџета општине Братунац за 2021 год.

ОБРАЂИВАЧ:

ОДЈЕЉЕЊЕ ЗА ФИНАНСИЈЕ

ПРЕДЛАГАЧ:

НАЧЕЛНИК ОПШТИНЕ

Нацрт Ребаланса буџета општине Братунац за 2021 годину можете погледати и преузети овдје.