РЕЗУЛТАТИ ЈАВНОГ ПОЗИВА ЗА НАЈУСПЈЕШНИЈЕ СТУДЕНТЕ У ОПШТИНИ БРАТУНАЦ

Општина Братунац објавила је резултате Јавног позива за најуспјешније студенте у академској 2021/22 години, за додјелу новчаних награда, поводом Дана општине Братунац који се традиционално обиљежава 25. септембра. На јавни позив који је био отворен од 05. до 19. септембра ове године, пристигло је укупно 18 пријава од стане студената.

Новчане награде биће додијељене за 5 најуспјешнијих студената од прве до шесте године у износу од 200 КМ, док ће 13 студената који су се пријавили на овај јавни позив и испуњавају услове истог, а нису рангирани у претходних шест категорија, добити новчане награде у износу од 100 КМ.

Резултате јавног позива за најуспјешније студенте у академској 2021/22 години можете погледати и преузети ОВДЈЕ.