САОПШТЕЊЕ ЗА ЈАВНОСТ - УДРУЖЕЊЕ ЖЕНА ,,ПРИРОДА”

Малини у част, с малином у сласт

Дана 17.06.2022. године (петак) на градском шеталишту у Братунцу са почетком у 12.00 часова биће одржана манифестација „Малини у част, с малином у сласт“. Ова манифестација се одржава у организацији УЖ „Природа“ из Братунца уз сарадњу са Општином Братунац и Туристичом организацијом општине Братунац, а у оквиру сајма „Дани малине -Братунац 2022“.

Позивамо све грађанке и грађане који желе да се пријаве на ово такмичење да то учине:

- У просторијама УЖ „Природа“, ул. Светог Саве 157

- Путем мејла: priroda@teol.net

-ФБ ПриродаУж

-Позивом на број телефона 056/410-662.

Пријављивање за такмичење важи до 16.06.2022. до 12.00 часова.

За пријаву је потребно доставити сљедеће:

- Име и презиме особе која ће се такмичити/ направити колач

- назив колача

- контакт телефон такмичарке/а

Пропозиције такмичења: једини услов је да колач у свом саставу има малину или неку прерађевину од малине.

Најбољи колач биће изабран од стране грађанки и грађана на начин да ће они своје гласове убацивати у затворену кутију на припремљеним папирићима који ће добити од организатора - представница УЖ „Природа“ на лицу мјеста. Поред сваког колача биће број, те ће посјетиоци уписивањем броја одабраног колача послије дегустације, папирић са бројем убацивати у затворену кутију у периоду од 12.00 до 14.00 часова. Кутија са гласовима - папирићима биће отворена комисијски у 14.00 часова, након чега ће представници комисије објавити резултате.

Комисија ће бити у саставу:

1. 1. Оља Чучић– Одјељење за привреду и друштвене дјелатности општине Братунац
  2. 2. Александар Саша Стевић – Предсједник организационог одбора Сајма
  3. 3. Жељана Пјевалица - испред организатора такмичења - УЖ „Природа“

Све/и учесници такмичења добиће захвалнице и симболичне поклоне за учешће на такмичењу, а најбоља три колача биће награђени вриједним наградама.

Позивамо све грађанке и грађане општине Братунац да посјете ову манифестацију и својим гласом допринесу избору најбољег колача.

Удружење жена ,,Природа”