СТАЗОМ ЗДРАВЉА

У суботу 11. 09. 2021. године, у организацији Удружења жена „Маја“ Кравица и уз подршку Општине Братунац, биће одржана активност поход „Стазом здравља“ која промовише рурални туризам у општини Братунац. Провођењем овог пројекта желимо афирмисати развој села, те поспјешити очување традиције и обичаја, као и афирмисати и развијати туристичке потенцијале општине Братунац.

Окупљање заинтересованих биће на полазишту испред „Куће здравља“ у Реповцу у 8.00 часова, а затим ће се кренути Стазом здравља до одморишта „Малињак“ гдје ћемо се од 9.00 до 10.00 часова дружити и доручковати домаћу храну у оквиру кетеринга ОПЗ „Жена“. У 10.00 часова настављамо поход „Стазом здравља“ преко видиковца „Скарадовица“ до „Рајске плаже“ у Красанпољу и заједничког ручка.

Поход „Стазом здравља“ подржан је и од стране ОСЦЕ-а у БиХ, канцеларија Сребреница.

Позивамо све заинтересоване да нам се придруже, да заједно уживамо у благодетима чистог ваздуха, здравог природног окружења и префињеним укусима домаће традиционалне хране.

Молимо све заинтересоване да потврде своје учешће на

е-mail: uzmajakravica@gmail.com или

број телефона 065 217 501