5. BRATUNAČKI STRIP FESTIVAL STRIPA OD 4. DO 6. AVGUSTA

U Bratuncu se tradicionalno, prvi vikend u avgustu, održava jedinstvena manifestacija koja za cilj ima promociju stripa kao umjetnosti i okupljanje ljubitelja stripa iz svih krajeva naše zemlje i regiona.

Biće ovo sjajna prilika da naš grad ponovo ugosti ljubitelje ove umjetnosti iz svih krajeva naše zemlje i regiona.

I ove godine vas očekuje mnoštvo zanimljivih sadržaja: izložbe, promocije strip izdanja, crtanje i potpisivanje radova, strip radionice, berza stripa, i prije svega, sjajan provod i druženje.

Premijerno ove godine, festival će se održati u holu nove zgrade Opštinske uprave Bratunac a program će biti realizovan i na nekoliko lokacija u gradu (Trg Miloša Obilića, Rajska plaža i sl.).

Sve bitne informacije o Festivalu biće objavljivane premijerno na Facebook stranici Bratunački strip Festival te vas pozivamo da zapratite stranicu i posjetite festival.

Vidimo se!