AKCIJA ČIŠĆENjA RAJSKE PLAŽE (20.04.2024.G.)

-U sklopu akcije „ April – mjesec čistoće", opština Bratunac u saradnji sa komunalnim preduzećem AD „Gradska čistoća" Bratunac dana 20.04.2024. godine organizuje veliku akciju čišćenja na području Rajske plaže.

-Jedini način da učinimo nešto za našu djecu, za sebe, za grad je vlastitim snagama. Pozivamo sve zainteresovane građane, lokalne i republičke organe, zaposlene u Opštinskoj upravi Bratunac, sportskim klubovima i udruženjima kao i sve ljubitelje prirode koji su u mogućnosti da nam se pridruže i uzmu učešće u ovoj akciji.

-U subotu u 09:00 časova će biti organizovan autobuski prevoz ispred opštine Bratunac. U slučaju otkazivanja akcije zbog loših vremenskih prilika javnost će biti blagovremeno obavještena preko FB stranice opštine Bratunac. Mole se svi koji su u mogućnosti da sa sobom ponesu odgovarajući alat (grablje, makaze...).

Dođite i svojim prisustvom dajte doprinos ovom događaju.

Vidimo se u subotu!