BRATUNAC DOBIJA NOVO LICE

Nastavljaju se radovi na uređenju pješačkih i zelenih površina u opštini Bratunac.

Trenutno se izvode radovi na navodnjavanju zelenih površina kod spomen-parka i stadiona.

Zahvaljujući kompaniji "PETROPROJEKT" d.o.o., koja u saradnji sa firmama Malina-Bratunac d.o.o. i JP "RAD" Bratunac učestvuje u izvođenju radova na projektu navodnjavanja zelenih površina, do sada su sistemom podzemnog navodnjavanja "kap po kap" pokrivene sve zelene površine na šetalištu, zelene površine kod stare građevinske škole i škole "Branko Radičević" i zelene površine kod Doma Zdravlja.

Takođe, trenutno se izvode radovi na uređenju parking prostora iza zgrade S17 u ulici Gavrila Principa i radovi na uređenju i pripremi izgradnje nove ulice između stare građevinske škole i JP "RAD" i "GRADSKA ČISTOĆA" a.d. Bratunac.

Opština Bratunac se zahvaljuje kompaniji "PETROPROJEKT" d.o.o. Bratunac i firmama Malina-Bratunac d.o.o. i JP "RAD" Bratunac na ogromnom doprinosu u realizaciji pomenutih projekata.

ZA LjEPŠI BRATUNAC