BRATUNAC: EKOLOŠKA AKCIJA UREĐENjA ,,RAJSKE PLAŽE”

Ekološka akcija uređenja bratunačkog odmarališta ,,Rajska plaža” u okviru aktivnosti ,,April - mjesec čistoće” biće održana sutra (16. aprila) sa početkom od 10.00 časova.

Akcija se organizuje pod sloganom ,,Čist grad je srećan grad”, a sa ciljem podizanja nivoa urednosti i čistoće, te turističke primamljivosti ove opštine.

Ekološkom akcijom uređenja bratunačkog odmarališta ,,Rajska plaža” predviđeno je uređenje obalskog dijela rijeke Drine, a organizatori akcije očekuju veliki odziv građana opštine Bratunac. Oni ističu da je uljepšavanje ,,Rajske plaže” jedan od prioriteta za opštinu Bratunac, jer građani ove opštine u sezoni najviše slobodnog vremena provode baš na ovom poznatom odmaralištu.

Za sve učesnike akcije obezbijeđene su rukavice za rad i osvježenje.

Iz Opštine Bratunac upućen je javni poziv svim građanima ove opštine da se uključe u aktivnosti uređenja ,,Rajske plaže”.

Organizatori akcije su Opština Bratunac i Turistička organizacija Bratunac.

Kroz fotografije se podsjećamo na odziv naših građana u akciji čišćenja ,,Rajske plaže” protekle godine.