''DANI MALINE“ U BRATUNACU 2022

Glavna slika

Nakon dvogodišnje pauze naša najpopularnija smotra iz oblasti poljoprivrede i turizma vraća se u kalendar međunarodnih sajamskih manifestacija u RS. Ove godine sajam se održava u novom terminu i na novoj lokaciji, pa će tako izlagači imati priliku da svoje djelatnosti predstave u pet sajamskih paviljona koji će biti raspoređeni na gradskom trgu. Sajam ove godine prate i dvije gastro manifestacije u kojima će ''snage'' odmjeriti kulinari/ke u pripremi najbolje poslastice od maline, kao i ''majstori'' u pripremi riblje čorbe koji će svoje umjeće demonstrirati na Rajskoj plaži.

Petak 17. jun i subota 18. jun, trg Miloša Obilića i Rajska plaža Krasanpolje.

Dobro došli!!!

 

Poziv i prijave za učešće na sajmu možete preuzeti na linku ispod, a sve dodatne informacije možete pronaći na sajtu Opštine Bratunac, ili putem mejla danimaline.bratunac@gmail.com  ili pozivom na broj +387 56 411 241.

Poziv i prijavu za učešće na sajmu možete preuzeti OVDJE.