NA TRENINGU SA ŠAMPIONKAMA

Bratunačke odbojkašice ostvarile su istorijski uspjeh. Nakon što su postale vicešampionke Republike Srpske, kadetkinje su proteklog vikenda osvojile titulu prvaka Bosne i Hercegovine. Tim povodom načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić posjetio je na treningu mlade odbojkašice i uručio im nagrade za postignuti rezultat.

Zahvaljujući odbojkašicama i treneru na postignutom rezultatu, Rankić je istakao da je njihov uspjeh izuzetno značajan za opštinu Bratunac.

- Ove djevojke su ponos naše opštine, zaslužuju sve pohvale i vjerujem da će i u narednom periodu nastaviti da promovišu našu opštinu na najbolji način. Izvinio bih se ovim djevojkama što nisam bio u mogućnosti da ih u nedjelju dočekam zajedno sa ostalim građanima Bratunca. Zbog obaveza oko učešća u snimanju filma "Svjedok" taj dan sam bio u Beogradu. Nadam se da će ovaj naknadni gest pažnje i zahvalnosti naići na razumijevanje ovih divnih djevojaka.

Siguran sam da će naše odbojkašice biti dobar primjer generacijama koje dolaze - rekao je načelnik Rankić.

Vrijeme je za pobjede!