OBAVJEŠTENjE (05.04.2024.G.)

-Opština Bratunac juče je uplatila stipendiju za mart mjesec redovnim studentima, u ukupnom iznosu od 15.800 KM. Stipendije u iznosu od 100 KM, 114 studenata će primati 10 mjeseci, a 44 studenta će isti iznos dobijati u periodu od 5 mjeseci.

-Izvršena je uplata i jednokratne novčane pomoći roditeljima u okviru politike stimulisanja nataliteta na području opštine Bratunac. Pomoć za rođenje djeteta dobilo je 18 bračnih parova u ukupnom iznosu od 15.700 KM.

-Danas su uplaćena, odnosno refundirana i sredstva na ime poreza i doprinosa na najnižu zakonom utvrđenu platu u Republici Srpskoj za mjesec februar 2024. godine u skladu sa Ugovorom o dodjeli podsticajnih sredstava u funkciji samozapošljavanja mladih preduzetnika.