OBAVJEŠTENjE O VREMENU I MJESTU ODRŽAVANjA USMENOG INTERVJUA

U skladu sa članom 26. stav (4) Pravilnika o jedinstvenim procedurama za popunjavanje upražnjenih radnih mjesta u gradskoj odnosno opštinskoj upravi ( „Službeni Glasnik Republike Srpske“, broj 42/17) Komisija za provođenje postupka za prijem službenika u Opštinsku upravu Bratunac, imenovana Rješenjem Načelnika opštine br.02-020-602/23 od 27.12.2023.god., daje:

OBAVJEŠTENjE O VREMENU I MJESTU ODRŽAVANjA USMENOG INTERVJUA

Na osnovu raspisanog Javnog konkursa za popunjavanje upražnjenog radnog mjesta službenika u Opštinskoj upravi Bratunac br.02-020-602/23, objavljenog je u dnevnom listu Glas Srpske dana 06.12.2023.god. i  u Službenom Glasniku RS br.106/23 dana 08.12.2023.god. Komisija za provođenje postupka za prijem službenika u Opštinsku upravu Bratunac sa kandidatima koji ispunjavaju opšte i posebne uslove Javnog konkursa provešće izborni postupak usmenim intervjuom sa svakim kandidatom u sledećim terminima:

-10.01.2024.god. u 10,00 časova Nenad Vasiljević

-10.01.2024.god. u 10 časova i 30 minuta Dejan Todorović

-10.01.2024.god. u 11,00 časova Danijela Blagojević

Intervju će se obaviti  u prostorijama Opštinske uprave Bratunac, ul.Svetog Save br.260, u sali za sastanke, na trećem spratu.

U skladu sa članom 28. Stav (1) Pravilnika o jedinstvenim procedurama za popunjavanje upražnjenih radnih mjesta u gradskoj odnosno opštinskoj upravi ( „Službeni Glasnik Republike Srpske“, broj 42/17)  kandidati koji su pozvani na intervju obavezni su da sa sobom ponesu identifikacioni dokument (ličnu kartu ili pasoš).

O vremenu i mjestu održavanja usmenog intervjua kandidati će  biti obavješteni i pojedinačno pismenim putem.

Ukoliko neko od pozvanih kandidata iz bilo kojih razloga ne pristupi intervjuu u naprijed navedeno vrijeme, a svoj izostanak ne oprada  pismenim putem prije održavanja intervjua biće isključen iz daljeg izbornog postupka.

PREDSJEDNIK  KOMISIJE

Radovan Petrović,spec.struk.inž.građ.