OBAVJEŠTENjE ZA PREDUZETNIKE SA SJEDIŠTEM NA PODRUČJU OPŠTINE BRATUNAC

Odjeljenje za privredu i društvene djelatnosti opštinske uprave Bratunac obavještava  preduzetnike sa sjedištem na području opštine Bratunac, da će se u periodu od 31. decembra 2023. godine (od 12 časova) do 10. januara 2024. godine (do 8 časova),sprovoditi redovne aktivnosti na održavanju informacionog sistema Poreske uprave RS, te da neće biti dostupan sistem za elektronsko podnošenje poreskih prijava i prijava za registraciju obveznika doprinosa u Jedinstveni sistem registracije, kontrole i naplate doprinosa.

Imajući u vidu povezanost sistema za registraciju preduzetnika i sistema PU,  u navedenom periodu neće biti moguće provođenje postupaka registracije preduzetnika (osnivanje, promjena podataka i prestanak rada) putem jedinstvene elektronske aplikacije Centralnog registra  preduzetnika kod nadležnog organa opštinske uprave Bratunac.