PROGRAM PROVOĐENJA JAVNE RASPRAVE O NACRTU BUDŽETA OPŠTINE BRATUNAC ZA 2022. GODINU

Broj: 02-020-631/21

Bratunac: 23.11.2021. godine

P R O G R A M

provođenja javne rasprave o Nacrtu budžeta opštine Bratunac za 2022. godinu

Javna rasprava o Nacrtu budžeta opštine Bratunac za 2022.godinu provešće se u periodu od 23.11-30.11.2021. godine, sa ciljem obezbjeđenja učešća javnosti u procesu donošenja budžeta i učešću subjekata u davanju primjedbi, predloga i sugestija, koje će poslužiti za konačno utvrđivanje Predloga budžeta opštine Bratunac za 2022.godinu.

Zbog epidemiološke situacije usled korona virusa 2019-nCoV, a u skladu sa odlukama nadležnih organa i ograničenju okupljanja, javna rasprava će se izvršiti samo elektronskim putem, na sledeći način:

Na internet adresi Opštine Bratunac (www.opstinabratunac.com) je objavljen Nacrt budžeta opštine Bratunac za 2022.godinu, a posjetioci sajta mogu dati svoje primjedbe elektronskim putem na adresu finbrat@teol.net  (nosilac aktivnosti: Odjeljenje za finansije), do 30.11.2021.godine. Svi predlozi, primjedbe i sugestije biće razmatrani od strane obrađivača i predlagača pri izradi Predloga budžeta opštine Bratunac za 2022.godinu.

NAČELNIK OPŠTINE

Srđan Rankić, dipl. pravnik

Nacrt budžeta opštine Bratunac za 2022.godinu možete preuzeti i pogledati ovdje.