SAOPŠTENjE ZA JAVNOST - UDRUŽENjE ŽENA ,,PRIRODA”

Malini u čast, s malinom u slast

Dana 17.06.2022. godine (petak) na gradskom šetalištu u Bratuncu sa početkom u 12.00 časova biće održana manifestacija „Malini u čast, s malinom u slast“. Ova manifestacija se održava u organizaciji UŽ „Priroda“ iz Bratunca uz saradnju sa Opštinom Bratunac i Turističom organizacijom opštine Bratunac, a u okviru sajma „Dani maline -Bratunac 2022“.

Pozivamo sve građanke i građane koji žele da se prijave na ovo takmičenje da to učine:

- U prostorijama UŽ „Priroda“, ul. Svetog Save 157

- Putem mejla: priroda@teol.net

-FB PrirodaUž

-Pozivom na broj telefona 056/410-662.

Prijavljivanje za takmičenje važi do 16.06.2022. do 12.00 časova.

Za prijavu je potrebno dostaviti sljedeće:

- Ime i prezime osobe koja će se takmičiti/ napraviti kolač

- naziv kolača

- kontakt telefon takmičarke/a

Propozicije takmičenja: jedini uslov je da kolač u svom sastavu ima malinu ili neku prerađevinu od maline.

Najbolji kolač biće izabran od strane građanki i građana na način da će oni svoje glasove ubacivati u zatvorenu kutiju na pripremljenim papirićima koji će dobiti od organizatora - predstavnica UŽ „Priroda“ na licu mjesta. Pored svakog kolača biće broj, te će posjetioci upisivanjem broja odabranog kolača poslije degustacije, papirić sa brojem ubacivati u zatvorenu kutiju u periodu od 12.00 do 14.00 časova. Kutija sa glasovima - papirićima biće otvorena komisijski u 14.00 časova, nakon čega će predstavnici komisije objaviti rezultate.

Komisija će biti u sastavu:

1. 1. Olja Čučić– Odjeljenje za privredu i društvene djelatnosti opštine Bratunac
  2. 2. Aleksandar Saša Stević – Predsjednik organizacionog odbora Sajma
  3. 3. Željana Pjevalica - ispred organizatora takmičenja - UŽ „Priroda“

Sve/i učesnici takmičenja dobiće zahvalnice i simbolične poklone za učešće na takmičenju, a najbolja tri kolača biće nagrađeni vrijednim nagradama.

Pozivamo sve građanke i građane opštine Bratunac da posjete ovu manifestaciju i svojim glasom doprinesu izboru najboljeg kolača.

Udruženje žena ,,Priroda”