STAZOM ZDRAVLjA

U subotu 11. 09. 2021. godine, u organizaciji Udruženja žena „Maja“ Kravica i uz podršku Opštine Bratunac, biće održana aktivnost pohod „Stazom zdravlja“ koja promoviše ruralni turizam u opštini Bratunac. Provođenjem ovog projekta želimo afirmisati razvoj sela, te pospješiti očuvanje tradicije i običaja, kao i afirmisati i razvijati turističke potencijale opštine Bratunac.

Okupljanje zainteresovanih biće na polazištu ispred „Kuće zdravlja“ u Repovcu u 8.00 časova, a zatim će se krenuti Stazom zdravlja do odmorišta „Malinjak“ gdje ćemo se od 9.00 do 10.00 časova družiti i doručkovati domaću hranu u okviru keteringa OPZ „Žena“. U 10.00 časova nastavljamo pohod „Stazom zdravlja“ preko vidikovca „Skaradovica“ do „Rajske plaže“ u Krasanpolju i zajedničkog ručka.

Pohod „Stazom zdravlja“ podržan je i od strane OSCE-a u BiH, kancelarija Srebrenica.

Pozivamo sve zainteresovane da nam se pridruže, da zajedno uživamo u blagodetima čistog vazduha, zdravog prirodnog okruženja i prefinjenim ukusima domaće tradicionalne hrane.

Molimo sve zainteresovane da potvrde svoje učešće na

e-mail: uzmajakravica@gmail.com ili

broj telefona 065 217 501