ZAPISNIK STRUČNE KOMISIJE ZA RASPISIVANjE JAVNOG KONKURSA ZA IZBOR NAJBOLjIH UČENIČKIH LITERANIH I LIKOVNIH RADOVA POVODOM OBILjEŽAVANjA STRADANjA SRBA U SREDNjEM PODRINjU I BIRČU

Glavna slika

Sastanak stručne  Komisije  za izbor najboljih učeničkih literarnih i likovni radova povodom obilježavanja 30 godina od stradanja Srba u srednjem Podrinju i Birču, održan je protekle sedmice u prostorijama Filozofskog fakulteta u Palama. 

Komisija je izvršila otvaranje koverti - prijava na konkurs i konstatovala da je na javni konkurs iz kategorije literarnih radova predato ukupno 22 rada, dok je iz kategorije likovnih radova pristiglo 13 radova. 

Svi radovi su uzeti u razmatranje i vrednovanje. Nakon pregleda likovnih i literarnih radova komisija je pristupila rangiranju. 

 

Zapisnik komisije možete pogledati i preuzeti OVDJE.