,,ZLATNI KOTLIĆ PODRINjA" OKUPIO PREKO STOTINU UČESNIKA

Glavna slika

Manifestacija ,,Zlatni kotlić Podrinja", koja je održana danas na bratunačkoj Rajskoj plaži u okviru Međunarodnog sajma poljoprivrede, prehrambene industrije i turizma ,,Dani maline 2022", okupila je preko stotinu učesnika iz Republike Srpske i Srbije.

Petnaest ekipa takmičilo se u pripremi ribljeg kotlića, a najistaknutija ekipa bila je „Rajski kotlić“ iz Bratunca, drugo mjesto pripalo je ekipi „Ekonomik“ iz Srebrenice, dok je treće mjesto osvojila ekipa „OŠ Vuk Karadžić“ iz Bratunca. Nagradu za fer plej dobila je ekipa „DOO Roćko“ iz Bratunca, a za najveseliju ekipu proglašena je ekipa „Pomozi Bože, ako nisi kome pre obećao“ iz Srebrenice.

Prve tri najistaknutije ekipe nagrađene su vrijednim robnim nagradama, a svim učesnicima ovog takmičenja uručene su zahvalnice za doprinos i učešće u ovoj manifestaciji.

Učesnici ovog takmičenja ističu da su zadovoljni organizacijom, ali i samim ambijentom, a posebno utiske na njih, kažu, ostavila je rijeka Drina.

Organizator i pokrovitelj ove manifestacije je Opština Bratunac i Turistička organizacija Bratunac.