BRATUNAC USKORO DOBIJA MODERNE MULTIFUNKCIONALNE SPORTSKE TERENE

Nakon sanacije postojećeg sportskog terena kod Srednjoškolskog centra Bratunac, danas je počela montaža modernih multifunkcionalnih sportskih “Bergo” podloga.

Ovi radovi će biti završeni sutra, nakon čega će se pristupiti završetku radova na ogradi oko terena i sanaciji tribina, a nakon toga planirano je uređenje parking postora, pored terena za sport i rekreaciju.

Načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić, obišao je danas radove, te zaključio da radovi teku predviđenom dinamikom i da se ubrzo očekuje njihov završetak.

-Uskoro će građani i djeca u Bratuncu moći da koriste nove, moderne multifunkcionalne terene. Posebno sam ponosan na činjenicu da smo za veoma kratak vremenski period uspjeli da realizujemo veliki dio naših predizbornih obećanja. Govoreći prvenstveno kao roditelj, a tek onda kao načelnik, posebno sam srećan što će ovi sportski tereni koristiti našoj djeci. Ova ideja je poklon mladima, a nama samo jedan od koraka pri izgradnji bolje budućnosti.