DODJELA NAGRADA UČENICIMA

Opština Bratunac, u ime Koordinacionog odbora za obilježavanje stradanja Srba u Srednjem Podrinju i Birču, poziva sve nagrađene po konkursu za literarne i likovne radove, kao i njihove mentore, da prisustvuju otvaranju izložbe učeničkih radova kao i dodjeli nagrada na Trgu Miloša Obilića u Bratuncu u petak, 1. jula 2022. godine sa početkom u 9.00 sati.

U kategoriji literarnih radova učenika VII, VIII i IX razreda osnovnih škola nagrađeni su sljedeći učenici:

1. 1. Filip Grujičić, učenik IX razreda, Prva osnovna škola, Srebrenica, mentor Dragana Lazarević,
  2. 2. Anđela Neđić, učenica VII razreda, OŠ ”Vuk Karadžić”,
  3. 3. Teodora Nešković, učenica VII razreda, OŠ ”Vuk Karadžić”, Bratunac.

U kategoriji likovnih radova učenika VII, VIII i IX razreda osnovnih škola nagrađeni su sljedeći učenici:

1. 1. Una Ateljević, učenica VII razreda, OŠ ”Vuk Karadžić”, Bratunac, mentor: Filip Simić
  2. 2. Lana Živanović, učenica VIII razreda, OŠ ”Vuk Karadžić”, Bratunac,
  3. 3. Teodora Vukojević, učenica IX razreda, OŠ ”Petar Kočić”, Prijedor.

U kategoriji literarnih radova učenika srednjih škola nagrađeni su sljedeći učenici:

1. 1. Anđela Jovanović, učenica II razreda Srednjoškolskog centra Srebrenica, mentor Duško Pejić,
  2. 2. Mirko Ostojić, učenik IV razreda Srednjoškolskog centra u Bratuncu,
  3. 3. Katarina Davidović, učenica Srednjoškolskog centra u Bratuncu.

U kategoriji likovnih radova učenika srednjih škola nagrađeni su sljedeći učenici:

1. 1. Anđela Jovanović, učenica II razreda Srednjoškolskog centra Srebrenica, nema navedenog mentora,
  2. 2. Marija Spajić, učenica I razreda Srednjoškolskog centra u Bratuncu.