NAREDBA POVODOM OBILjEŽAVANjA 30 GODINA OD STRADANjA SRBA U SREDNjEM PODRINjU I BIRČU

Glavna slika

Povodom obilježavanja stradanja Srba u srednjem Podrinju i Birču, danas je ispred Opštine Bratunac izdata naredba svim vlasnicima ugostiteljskih objekata, predstavnicima javnih ustanova, preduzeća i ostalim privrednim subjektima.

 

U naredbi je navedeno da je na dan obilježavanja 30 godina od stradanja Srba u srednjem Podrinju i Birču (02. jula) u svim ugostiteljskim objektima, koji obavljaju ugostiteljsku djelatnost na području Opštine Bratunac, zabranjeno puštanje muzike i točenje alkoholnih pića u periodu od 08.00 do 19.00 časova.

 

Navedeno je još, da se obavezuju svi predstavnici javnih ustanova, preduzeća i ostali privredni subjekti, koji posluju na području opštine Bratunac, da na dan obilježavanja (02. jula) istaknu zastavu Republike Srpske.

 

Naredbu možete pogledati i preuzeti OVDJE.