POSJETA NOVICI STEVIĆU

Načelnik opštine Bratunac Srđan Rankić, posjetio je danas Novicu Stevića i tom prilikom mu uručio novčanu pomoć. Pored ove pomoći, načelnik Rankić je Novici ponudio svaku drugu vrstu podrške. Dirnut takvim gestom, Novica je izrazio zahvalnost Opštini Bratunac koja je reagovala samo dan nakon upućenog zahtjeva za pomoć.

Podsjećamo, Novica Stević je naš sugrađanin koji je obolio od multipla skleroze i kome je neophodna finansijska pomoć kojom bi osigurao neophodna sredstva za svoje liječenje. Pored lijekova Novici je potrebno adaptirati postojeći stambeni prostor i na taj način ga prilagoditi njegovim trenutnim potrebama.

Multipla skleroza je autoimuna bolest, a prema informacijama iz JZU “Dom zdravlja Bratunac” od multipla skleroze na području ove opštine boluje osam osoba.

Pozivamo sve ljude dobre volje da shodno svojim mogućnostima, pomognu našem Novici ali i svim drugim ljudima kojima je ta pomoć neophodna.